• Školské kolo korešpodenčného seminára

• V pondelok  14. apríla 2014 bude na Gymnáziu Ivana Horvátha školské kolo korešpodenčného seminára z anglického a nemeckého jazyka. Ešte stále až do piatku 11. apríla sa môžete prihlásiť odovzdaním domáceho kola, slohovej práce vo zvolenom jazyku.

Bližšie informácie nájdete v časti Prijímanie.

• Triedne schôdzky a RR

• Vážení rodičia!

Pozývame Vás na triedne schôdzky ZRPŠ, ktoré sa uskutočnia v pondelok 7. apríla 2014 o 17.30 h v kmeňových triedach.

Zasadnutie Rodičovskej rady Združenia rodičov pri GIH bude  o 16.30 hod v knižnici školy za účasti zástupcov rodičov všetkých ročníkov.

• Školské majstrovstvá SR vo florbale

• V dňoch 8. 4. - 9. 4. 2014 sa v Bratislave uskutočnia Školské majstrovstvá SR vo florbale žiakov stredných škôl. Do záverečných bojov postúpili víťazi krajských kôl.

Organizátori tohto pekného športového podujatia z Gymnázia Ivana Horvátha Vás srdečne pozývajú na florbalové zápasy.

Podrobnosti o aúťaži sa dozviete TU: GIH_MSS-florbal.pdf

• SOČ na Horvátke

• Dňa 10. marca 2014 prebehla na našej škole prehliadka siedmich prác zo Stredoškolskej odbornej činnosti.

Do krajského kola SOČ, ktoré sa bude konať 3. apríla 2014, postúpilo 6 odborných prác.

Viac informácií sa dozviete v rubrike Akcie 2013/2014  a  vo fotoalbume.

• "Si fit - buď naj"

• V piatok 7. marca 2014 si v telocvični Gymnázia Ivana Horvátha zmerali svoje  sily a ukázali čo dokážu študenti zo všetkých tried. Ako to celé dopadlo a kto získal najviac bodov do súťaže "O pohár riaditeľky školy" sa dozviete v rubrike Zo života školy/Akcie 2013/2014 a atmosféru priblížia fotografie vo Fotoalbum-e.

• Englishman on the road

• Dňa 13.februára 2014 sme využili ponuku EF Jazykové pobyty s.r.o. a privítali sme na našej škole Mayu Hughes, riaditeľku pre vzdelávanie anglického jazyka v britskom meste Bristol. Viedla 3 vyučovacie hodiny angličtiny na tému „United Kingdom Fun Facts.

Viac informácií o jazykových pobytov v zahraničí nájdete na stránke jazykové pobyty

• Školský ples na Horvátke

• Žiacka školská rada pre vás už po tretíkrát organizuje školský ples v priestoroch telocvične na Gymnáziu Ivana Horvátha. Ples sa koná 14. februára 2014 od 18.00 do 23.00 h a lísky si môžete zakúpiť každý deň u členov ŽŠR.

Viac informácií v záložke Zo života školy/ŽŠR a na plagátoch v priestoroch GIH.

• Lyžovačka na Chopku

• Od nedele 26. januára lyžuje 42 našich žiakov prvého ročníka pod vedením skúsených inštruktorov, našich učiteľov telesnej a športovej výchovy, v peknom zimnom prostredí  Chopok Bystrá. Snehové podmienky sú veľmi dobré a dúfame, že všetci účastníci LVK si výborne zalyžujú a zregenerujú svoje sily.

Očakávaný návrat lyžiarov je v sobotu 1.2.2014 na parkovisko pred Istropolisom, cca o 13.00 hod.

• Oznam pre stravníkov ŠJ

• Vedúca Školskej jedálne oznamuje všetkým stravníkom, že odhlasovanie stravných lístkov je možné uskutočniť

deň vopred do 14.00 h osobne v kancelárii, v súrnych prípadoch najneskôr do 8.00 h príslušného dňa

telefonicky na čísle 02/43425340 alebo emailom na adresu: jedalen.ms1@gmail.com

• Konzultácie s vyučujúcimi

• Vážení rodičia

v pondelok 13. januára 2014 sa uskutoční na Gymnáziu Ivana Horvátha stretnutie rodičov s vyučujúcimi vašich detí.

Od 17.30 h do 19.00 h budete môcť konzultovať priebežné výchovno vzdelávacie výsledky z jednotlivých predmetov.

• Triedne schôdzky ZRPŠ

• Vážení rodičia!

Pozývame Vás na triedne schôdzky ZRPŠ, ktoré sa uskutočnia v pondelok 11. novembra 2013 o 17.30 h v kmeňových triedach.

• Exkurzia Amsterdam - Londýn

• Ešte stále sa môžete prihlásiť na výlet Amsterdam-Londýn, ktorý sa uskutočňuje 12.-17. apríla 2014. Cena zájazdu je 380 eur, termín podania záväznej prihlášky (a zaplatenia prvej splátky, t. j. 200 eur)
            15.novembra 2013. Tešia sa na Vás vaše učiteľky angličtiny.

Podrobnejšie informácie tu  Školský zájazd