• Druhý termín rozraďovacích testov

• Vo štvrtok 29.6.2023 o 9:00 sa pre budúcoročných prvákov, ktorí sa nemohli zúčastniť prvého termínu, konajú rozraďovacie testy z ANJ do triedy s rozšíreným vyučovaním anglického jazyka. Testy trvajú 45 min. a budú prebiehať na prízemí školy v knižnici. Všetky informácie si nájdete ráno na nástenke vo vestibule školy.

• Rozraďovacie testy prvákov 22.6.2023

• Vo štvrtok 22.6.2023 o 9:00 sa pre budúcoročných prvákov konajú rozraďovacie testy z ANJ do triedy s rozšíreným vyučovaním anglického jazyka. Testy trvajú 45 min. a budú prebiehať na 3.poschodí. Všetky informácie si nájdete ráno na nástenke vo vestibule školy.

• Oznam o informatívnom ZRPŠ dňa 5.6.2023

pozývane Vás na informatívne ZRPŠ, ktoré sa bude konať v pondelok 5.6.2023 v čase 17:00 - 19:00. Na konzultácie k jednotlivým učiteľom sa prosím nahlasujte cez EduPage od 2.6. (návod). Vyučujúcich nájdete  v kabinetoch alebo učebniach (čísla učební a poschodie si nájdete pri konzultačných hodinách).

V prípade potreby môže mať trieda časť rodičovského najprv spoločne v kmeňovej triede (informuje Vás o tom triedny učiteľ) a následne pôjdete na konzultácie k jednotlivým vyučujúcim.