• Akadémia s imatrikuláciou

• 16.11.2016 (streda) sa uskutoční tradičná Akadémia nášho gymnázia spojená s imatrikuláciou prvákov. 3.B sa tento rok zhostila úlohy zorganizovať talenty na škole a tiež pripravila niekoľko nenáročných úloh pre našich prvákov. Od 10:00 sa môžeme tešiť na zaujímavý program v Dome kultúry Cultus.

• Triedne schôdzky ZRPŠ

Pozývame Vás na triedne schôdzky ZRPŠ, ktoré sa uskutočnia

v pondelok 14. novembra 2016 o 17.30 h v kmeňových triedach.

Zasadnutie Rodičovskej rady Združenia rodičov pri GIH bude  o 16.30 hod v knižnici školy

za účasti zástupcov rodičov všetkých ročníkov.

• Prvé stretnutie rodičov na Horvátke

• Vážení rodičia!

Prvé rodičovské združenie v školskom roku 2016/2017 na Gymnáziu Ivana Horvátha v Bratislave

sa uskutoční dňa 19. septembra 2016.

Rodičovská rada sa zíde o 16.00 h v knižnici školy za účasti zástupcov rodičov všetkých štyroch ročníkov.

Triedne schôdzky ZRPŠ  pre prvý ročník sa začnú o 17.30 h v školskej jedálni.

Vyššie ročníky sa stretnú v kmeňových triedach.

Mgr.  Marta Jankovičová

• Riaditeľské voľno - 16.9.2016

• Riaditeľka školy Mgr. Marta Jankovičová v súlade so zákonom 245/2008 Z.z. o výchove a vzdelávaní( školský zákon) a o zmene a doplnení niektorých zákonov (podľa § 150 ods.5) oznamuje, že poskytuje žiakom z organizačných dôvodov na deň 16. septembra 2016 (piatok) riaditeľské voľno .

• Náhradný termín testu z ANJ

• Oznamujeme  zapísaným žiakom do 1. ročníka 4-ročného štúdia GIH, ktorí sa nezúčastnili rozraďovacieho testu z anglického jazyka, že náhradný termín je v utorok 28. júna 2016 o 12.00 h  v budove školy

• Náhradný termín testu z ANJ

• Oznamujeme  zapísaným žiakom do 1. ročníka 4-ročného štúdia GIH,

ktorí sa nezúčastnili rozraďovacieho testu z anglického jazyka,

že náhradný termín je v utorok 28. júna 2016 o 12.00 h  v budove školy

• Oznam pre budúcich prvákov

• Oznamujeme všetkým zapísaným žiakom do 1. ročníka 4-ročného štúdia GIH, že rozraďovacie testy z anglického jazyka, sa konajú

v utorok 14. júna 2016 o 12.00 h  v budove školy

• Konzultácie

• Vážení rodičia v pondelok 6. juna 2016 sa uskutočnia plánované konzultácie s vyučujúcimi Vašich detí v čase od 17.30 do 19.00 h

v budove školy.

• Modrý gombík aj na GIH

• Naša škola sa v dňoch 17. – 20. mája 2016 zapája do celoslovenskej zbierky UNICEF Týždeň modrého gombíka dobrovoľníkmi z tried I.B, I.C a II.B.

Viac sa o tejto aktivite dozviete v odrážke Zo života školy/Akcie 2015/2016.

• Triedne schôdzky  a voľby do Rady školy
          • Triedne schôdzky a voľby do Rady školy

• Vážení rodičia!

Pozývame Vás na triedne schôdzky ZRPŠ, ktoré sa uskutočnia v pondelok 11. apríla 2016 o 17.30 h v kmeňových triedach.

Okrem výchovnozdelávacích výsledkov Vašich detí bude na programe aj voľba zástupcov rodičov do Rady školy pri GIH.

Zasadnutie Rodičovskej rady Združenia rodičov pri GIH bude  o 16.00 hod v knižnici školy za účasti zástupcov rodičov

všetkých ročníkov.

• Fotosúťaž na GIH

• Tento týždeň vrcholí fotosúťaž "Svetlo", ktorú organizuje ŽŠR.

Do súťaže sa prihlásilo 12 študentov a o výhercovi môže rozhodnúť každý študent alebo pedagóg školy

zahlasovaním na facebooku na stránke: žšr gih  (stránka Žiackej školskej rady GIH).

Bližšie informácie a ukážky súťažných fotografií nájdete v odrážke Zo života školy/ Akcie2015/2016

Hlasovanie končí 29. 2. 2016.

• Ples na Horvátke

• Milí študenti,

pre úspešnosť z predošlých rokov sa pre Vás Žiacka školská rada rozhodla zorganizovať už 5. školský ples!

Tentokrát sa prejdete aj po červenom koberci ako hviezdy 12. 2. 2016.

V čase od 18.00 do 23.00 h sa môžete príjemne zabaviť so svojimi spolužiakmi v priestoroch školskej telocvične.

Info o plese sa dozviete na priloženom plagáte:    Ples_2016.pdf

• Educate Slovakia projekt

• V spolupráci s medzinárodnou organizáciou AIESEC Bratislava sme zorganizovali projekt EDUCATE SLOVAKIA.

Termín: 2. – 5. 2. 2016

Stážisti: Hussein Sharawi, Egypt; Muhammad Angky Wijaya, Indonézia

Cieľ: Formou prezentácii spoznať krajiny, z ktorých lektori pochádzajú, dozvedieť sa niečo nové o ich kultúrach, tradíciách, spôsobe života a dať príležitosť študentom, ktorí navštevujú triedy s rozšíreným vyučovaním anglického jazyka precvičiť si angličtinu.

Plánované aktivity smerujú k zdokonaľovaniu komunikatívnych kompetencii a získavaniu nových poznatkov o cudzích kultúrach. Študenti ocenia priateľský prístup a spestrenie vyučovacích hodín anglického jazyka.

Viac sa dozviete v odrážke Zo života školy/Akcie 2015/2016.

RNDr. Oľga Kubánková, koordinátorka projektu

• ORGANIZÁCIA PREVÁDZKY ŠKOLY od 27.1.2016

• V súvislosti so zapojením sa časti učiteľov Gymnázia Ivana Horvátha do neobmedzeného štrajku od stredy 27. januára 2016 oznamuje riaditeľka školy nasledujúce organizačné zmeny:

• Na škole sa vyučuje podľa špeciálneho rozvrhu v obmedzenom režime, ktorý bude priebežne zo dňa na deň aktualizovaný, preto žiadame všetkých žiakov a rodičov, aby denne sledovali aktualizované informácie o organizácii prevádzky školy na ďalší deň na web stránke školy – http://horvatha.edupage.org

• Obed v školskej jedálni je zabezpečený od 11:00 h a odhlasovanie je v réžii každého žiaka.

• Rozvrh hodín od 27.1.2016 - 29.1.2016: Rozvrh_od_27_1_do_29_1.pdf

V Bratislave 26.1.2016