• Informácie ku konaniu korešpondenčného seminára

• Dňa 15.4.2013 o 13.00 h v mimoškolskom pavilóne v miestnosti A2 testovanie anglického jazyka.

Dňa 15.4.2013 o 14.00 h v mimoškolskom pavilóne v miestnosti A2 testovanie nemeckého jazyka.

Zoznamy žiakov, ktorí odovzdali domáce kolo a budú absolvovať školské kolo zverejníme v pondelok do 12.00  h na bráne školy.

• Oznam pre rodičov

v pondelok 15. apríla 2013 sa uskutočnia triedne schôdzky ZRPŠ na GIH o 17.30 h v kmeňových triedach.

Od TU sa dozviete o študijných výsledkoch vašich detí ako aj dôležité informácie a termíny,

ktoré súvisia s dianím na škole.

Členovia Rodičovskej rady sa stretnú o 16.30 h v knižnici školy.

• Úsmev ako dar

• V dňoch 27. mája až 2. júna 2013 sa opäť uskutoční verejná finančná zbierka 1 deň úsmevu, ktorá významne pomáha deťom z detských domovov i náhradným rodinám.

Keďže naši študenti už tradične vedú rebríček  vyzbieraných finančných príspevkov, aj tento rok pod vedením p. profesorky Tvrdoňovej sa do akcie zapojíme.

Viac informácii nájdete tu:

• Maturita v HN a o nás

• O maturite v školskom roku 2012/2013 sa porozprávali redaktori hospodárskych novín so študentmi aj s vedením školy. Celý článok si môžete prečítať pri kliknutí na VIAC

• GIH v Televízii Ružinov

• Máte naladenú aj Televíziu Ružinov?

Celý  týždeň vysielala  zaujímavosti zo života na Horvátke.

Začalo sa to spravodajstvom z Valentínskeho plesu, pokračovalo Dňom otvorených dverí,

Digitálnym atlasom Slovenska a časopisom Horvátka.

Okrem toho sa tu v jednotlivých spravodajských a aj iných reláciách dozviete, čo všetko sa učí a odohráva na škole.

Môžete naštíviť aj archáv  internetovej stránky Televízie Ružinov (www.tvr.sk).

• Valentínsky ples

• Žiacka školská rada pri GIH pripravuje  na piatok 15. februára 2013 v poradí už druhý školský ples v telocvični školy

tentokrát s podtitulom Valentínsky. Zaujímavý program, pohostenie, dobrá hudba a príjemné prostredie

sú zárukou dobrej zábavy. Ešte sú lístky k dispozícii len za 5 €.

Podrobné informácie hľadajte na plagátoch a na tejto webovej stránke.

• Deň župných škôl v Avione

• Dňa 25.1.2013 sa v priestoroch nákupného centra Avion usktočnil druhý ročník prezentácie bratislavských stredných škôl.

Aj my - učitelia a študenti sme ochotne poskytli našim budúcim žiakom dôležité informácie o zameraní, forme štúdia, projektoch a ďalších aktivitách nášho gymnázia. Niekoľko záberov z tohto podujatia si môžete pozrieť vo fotoalbume.

v pondelok 14. januára 2013 sa uskutoční stretnutie rodičov na GIH.

O 17.00 h sa v kmeňových triedach dozviete od TU dôležité informácie a termíny, ktoré súvisia s dianím na škole.

Následne  budete mať priestor navštíviť jednotlivých vyučujúcich a individuálne sa informovať o študijných výsledkoch vašich detí.

• Štafetový štrajk

• Zamestnanci Gymnázia Ivana Horvátha v Bratislave sa v stredu 19.12.2012 zapoja do štafetového štrajku.

Vyučovanie nebude, žiaci majú študijné voľno.

Obedy treba odhlásiť u vedúcej školskej jedálne.

Riaditeľstvo školy

• Oznam o štrajku

• Dňa 26. a 27. 11. 2012 sa pedagogickí zamestnanci Gymnázia Ivana Horvátha v Bratislave zúčastnia štrajku.

V tieto dni zostane škola zatvorená a nebude zabezpečovať výučbu žiakov.

V prípade dohody Vlády Slovenskej republiky a zástupcov Odborového zväzu pracovníkov školstva a vedy Slovenska

o zrušení štrajku budú o zmene rodičia a žiaci tunajšej školy informovaní prostredníctvom webovej stránky školy

http://horvatha.edupage.org   najneskôr v nedeľu 25. 11. 2012 do 20.00 hod.

Vedúca školskej jedálne zabezpečí počas oboch dní pre záujemcov obedy v čase od 12.00 h do 14.00 h.

• Oznamy na november

• Vážení rodičia, milí žiaci!

Jesenné prázdniny budú 31.10. až 2.11.2012

12. 11. 2012 bude

• štvrťročná klasifikačná porada o 15.00 h
            • zasadnutie Rodičovskej rady o 16.30 h
            • TA ZRPŠ o 17.30 h pre všetky triedy

Mgr. Marta Jankovičová

riaditeľka

• Educate Slovakia

• Dňa 19.10.2012 sa naši študenti rozlúčili s lektormi  projektu Educate Slovakia. Podľa vyjadrenia študentov priniesol oživenie výuky, žiaci získali množstvo nových informácií a mali možnosť overiť si svoju znalosť z angličtiny. Vo fotoalbume nájdete zaujímavé zábery  z tohto týždňového projektu na GIH.

• Prvé rodičovské združenie v školskom roku 2012/2013

• Triedne schôdzky ZRPŠ  pre 1. a 4. ročník sa uskutočnia na Gymnáziu Ivana Horvátha v Bratislave  dňa 17. septembra 2012  o 17.30 h.

Rodičia prvákov sa stretnú najskôr s vedením školy v školskej jedálni a potom budú pokračovať v kmeňových triedach s triednymi učiteľkami.

Rodičovská rada sa zíde o 16.30 h v knižnici školy.