• Akadémia 15.11.2023

• Akadémia - imatrikulácie prvákov 15.11.2023

čas: 10:00 - 12:00

(žiaci a ich triedni a pritriedni učitelia sa stretnú o 9:45)

účinkujúci sa stretnú o 8:00

miesto: Stredisko kultúry, Vajnorská 21

• Pozvánka na informatívne ZRPŠ 13.11.2023

pozývane Vás na informatívne ZRPŠ (pri príležitosti štvrťročnej klasifikačnej porady), ktoré sa bude konať v pondelok 13.11.2023 v čase 17:00 - 19:00. Na konzultácie k jednotlivým učiteľom sa prosím nahlasujte cez EduPage (návod). Vyučujúcich nájdete  v kabinetoch alebo učebniach (čísla učební a poschodie si nájdete pri konzultačných hodinách).

V prípade potreby môže mať trieda časť rodičovského najprv spoločne v kmeňovej triede (informuje Vás o tom triedny učiteľ) a následne pôjdete na konzultácie k jednotlivým vyučujúcim.

• Tretia súťažná úloha - "Šampión logiky"!

• Milí študenti,

na stránke školy v predmete matematika – Súťaž - "Šampión logiky" – je  zverejnená už tretia – novembrová úloha  - 4.ročníka súťaže – a je opäť z matematiky.

Stále  platí, že do riešenia úloh sa môžeš zapojiť v ľubovoľnom kole a preto pozývame aj tých, ktorí sa ešte do súťaže nezapojili, lebo stále môžu byť ešte úspešnými riešiteľmi a aj – šampiónom logiky 4.ročníka.

Prajeme Vám úspešné vyriešenie úlohy a tešíme sa na Vaše riešenia, ktoré môžete posielať do konca novembra – presne do 30. 11. 2023 na mailovú adresu: skornovamaria@gmail.com

Vaši učitelia matematiky, fyziky a informatiky