• Deň otvorených dverí 8.12.2022

• Dovoľujeme si pozvať všetkých záujemcov o štúdium u nás na DOD, ktorý bude 8.12.2022 v čase od 11:00 do 14:30

Budete mať možnosť zúčastniť sa otvorených hodín, vyskúšať si simulované prijímačkové testy z minulého roka, získať informácie o štúdiu, vidieť našu školu a porozprávať sa s našimi žiakmi v študentskom štúdiu. Viac informácií si môžete prečítať na stránke DOD.

Budete u nás srdečne vítaní!

• Župné vianočné trhy 1.12.2022

• Náš zriaďovateľ Bratislavský samosprávny kraj Vás všetkých srdečne pozýva na Župné vianočné trhy, ktoré sa budú konať dňa 1.12.2022 v čase 14:00 - 18:00 na parkovisku pred budovou Bratislavského samosprávneho kraja (Sabinovská 16, Bratislava).

Príďte na vianočnú kapustnicu, kúpte si rybu či vianočný darček z dielne domovov sociálnych služieb a stredných škôl Bratislavského samosprávneho kraja. Vianočné koledy a piesne v podaní študentov Hudobného konzervatória obohatí bohatý kultúrny a divadelný program pre deti. Kúpou jedinečných a unikátnych darčekov pre vašich najbližších navyše podporíte tých, ktorí to najviac potrebujú. Domov si tak odnesiete aj dobrý pocit.

• Imatrikulácie prvákov 18.11.2022

• V piatok 18.11.2022 pri príležitosti Dňa boja za slobodu a demokraciu zorganizovala trieda IV.C imatrikulácie pre našich prvákov. Nadviazali sme tým na akcie spred pandémie. Ďakujeme organizátorom tejto peknej udalosti, našim prvákom a všetkým prítomným žiakom a učiteľom za príjemnú atmosféru.

Fotky z akcie si môžete pozrieť v našom albume.

• Oznam o informatívnom ZRPŠ 14.11.2022

pozývane Vás na informatívne ZRPŠ, ktoré sa bude konať v pondelok 14.11.2022 v čase 17:00 - 19:00. Na konzultácie k jednotlivým učiteľom sa prosím nahlasujte cez EduPage (návod)

V prípade potreby môže mať trieda časť rodičovského najprv spoločne v kmeňovej triede (informuje Vás o tom triedny učiteľ) a následne pôjdete na konzultácie k jednotlivým vyučujúcim.

• Nová úloha v školskej súťaži "Šampión logiky"

• Milí študenti,

na stránke školy v predmete matematika –  Súťaž - Šampión logiky – je už zverejnená

-  tretia – novembrová úloha  - 3.ročníka súťaže, ktorá je teraz z informatiky

Veríme, že do riešenia tejto úlohy sa zapoja aj tí, ktorí ešte neskúsili vyriešiť doteraz žiadnu zadanú úlohu v tomto ročníku a  osloví ich práve novembrová úloha.

Nezabúdajte, že do riešenia úloh sa môžete zapojiť v ľubovoľnom kole a ešte stále máte šancu byť medzi úspešnými riešiteľmi, ktorí budú v máji bojovať o titul -  "Šampión logiky"

Prajeme Vám úspešné vyriešenie úlohy a tešíme sa na Vaše riešenia, ktoré môžete posielať do konca novembra – presne do 30.11. 2022  na  emailovú adresu – jana.novotna@horvatha.sk

Vaši učitelia matematiky, fyziky a informatiky

• Otvárame E-shop aj v tomto školskom roku

• Naša škola si nechala vytvoriť svoju vlastnú voľnočasovú kolekciu oblečenia, ktorú je možné si aktuálne zaobstarať v eshope tu: https://www.kraloveskoly.cz/gih/

Objednávanie je už spustené a bude možné až do 20. 11. 2022. Nasledujúci deň sa eshop uzatvorí a objednané veci pôjdu do výroby. Neváhajte preto, ak si chcete zadovážiť ten svoj kúsok zo školskej kolekcie!

Dúfame, že z nej budete mať rovnakú radosť ako máme my!

• Halloween na škole

• Ešte minulý štvrtok 27.10. sme sa okrem učenia stihli aj trošku zabaviť v maskách. Ďakujeme žiackemu parlamentu a Stanke Durajovej za organizáciu akcie. Súťaž o triedu s najväčším počtom masiek vyhrala trieda II.AR, gratulujeme aj triedam na 2. a 3. mieste.

Fotky z tejto akcie si môžete pozrieť v našom ALBUME