• Vianočný volejbalový turnaj

• Aj tento rok naši učitelia telesnej a športovej výchovy zorganizovali tradičný vianočný volejbalový turnaj. Absolútne absolútnym víťazom sa stala trieda IV.D, ktorá vo finále porazila triedu I.D a v exibičnom zápase proti výberu učiteľov tesne vyhrala v treťom sete.

Fotky si môžete pozrieť v albume

• Nové číslo Horváthky!

• Máme pre Vás nové číslo školského časopisu. V printovej verzii ho máte k dispozícii v triedach a v online verzii si ho môžete prečítať TU.

• Decembrová úloha v "Šampiónovi logiky"

• Milí  študenti  a  riešitelia –„Šampióna logiky“

Máme tu posledný mesiac tohto kalendárneho roka 2022 -  december a na stránke školy v predmete matematika –  Súťaž - Šampión logiky – je už zverejnená štvrtá – decembrová úloha  - 3.ročníka súťaže, ktorá je teraz z matematiky.

Veríme, že Vás zaujme a do riešenia tejto úlohy sa zapoja aj tí, ktorí tak ešte nespravili, teda nevyskúšali vyriešiť doteraz žiadnu zadanú úlohu v tomto ročníku a  upúta ich práve posledná úloha v tomto kalendárnom roku 2022 – decembrová.

Nezabúdajte, že do riešenia úloh sa môžete zapojiť v ľubovoľnom kole a ešte stále je šanca dostať sa   medzi úspešných  riešiteľov, ktorí budú v máji bojovať o titul -  "Šampión logiky"

Prajeme Vám úspešné zdolanie tejto novej  úlohy a tešíme sa na Vaše riešenia, ktoré môžete posielať do konca decembra – presne do 30.12. 2022  na  emailovú adresu – lubica.cervenova@horvatha.sk

Vaši učitelia matematiky, fyziky a informatiky