• Pozvánka na triedne schôdzky ZRPŠ 19.9.2022

pozývame Vás na prvé triedne schôdzky ZRPŠ v školskom roku 2022/2023, ktoré sa uskutoční na našej škole prezenčne a bude prebiehať nasledovne:

1. ročník - triedne schôdzky ZRPŠ  sa začnú stretnutím rodičov s vedením školy v školskej jedálni17:00,

2. až 5. ročník - o 17:30 vo svojich kmeňových triedach s triednymi učiteľmi.

Vo všetkých triedach prebehne voľba nových členov do Rady školy namiesto rodičov žiakov, ktorí v minulom školskom roku ukončili štúdium (o 17:45). Zástupcovia rodičov v Rodičovskej rade sa stretnú o 16:30.

Tešíme sa na Vašu účasť,

• "Šampión logiky" 2022/2023

• Milí žiaci,

aj v tomto šk. roku  2022/2023 sa vyučujúci z predmetovej komisie Matematiky, Fyziky a Informatiky  rozhodli pokračovať v súťaži ŠAMPIÓN LOGIKY - a opäť okrem úloh z matematiky zaradia do súťaže aj úlohy z fyziky a informatiky.

Na stránke školy v predmete matematikaSúťaž - Šampión logiky  – je už zverejnená  prvá – septembrová úloha  - 3.ročníka súťaže.

Dúfame, že aj v tomto šk. roku sa Vás čo najviac zapojí do súťaže a veľmi radi privítame aj našich prvákov, ktorí si môžu o súťaži všetko potrebné prečítať v predmete matematika - Súťaž - Šampión logiky.

Prajeme Vám úspešné vyriešenie úlohy  a tešíme sa na Vaše riešenia, ktoré môžete posielať do konca septembra– presne do 30.9. 2022  na  emailovú adresu – jana.novotna@horvatha.sk

Vaši učitelia matematiky, fyziky a informatiky