• SND opäť

• ELITY

Vo štvrtok, 15.11. 2018, sa naši študenti zúčastnili divadelného predstavenia Elity a pred predstavením diskutovali priamo na javisku s dramaturgičkou predstavenia M. Kičiňovou.

• Beseda so spisovateľkou

• Vybraní žiaci nášho gymnázia sa mohli v rámci projektu Anasoft litera Živý bič v piatok 26.10. 2018 v školskej knižnici stretnúť so slovenskou spisovateľkou a novinárkou žijúcou vo Švajčiarsku Irenou Brežnou. V priateľskej atmosfére diskutovali o rôznych témach, autorka predstavila svoju najnovšiu knihu Postrehy emigrantky. Okrem nej venovala do zbierky našej knižnice aj podpísané exempláre kníh Nežná cudzin(k)a a Na slepačích krídlach.

• Návšteva SND

• 28.9.2018 si naši študenti pozreli divadelné spracovanie diela Zmierenie alebo Dobrodružstvo pri obžinkoch od Jána Palárika.