• Krúžky

• Krúžky v školskom roku 2018/2019:

• Konzultácie výchovno-vzdelávacích výsledkov na GIH

v pondelok 15. januára 2018 sa uskutoční na Gymnáziu Ivana Horvátha plánované stretnutie rodičov s vyučujúcimi vašich detí.

Od 17.30 h do 19.00 h budete môcť konzultovať priebežné výchovno vzdelávacie výsledky z jednotlivých predmetov.

Mgr. Marta Jankovičová

• Vianočný rozvrh

• Zajtra - 22.12.2016 bude platiť mimoriadny vianočný rozvrh. Platí:

0 - 1 hodina - učíme sa podľa rozvrhu,

2 - 4 - vianočné posedenie žiakov vo svojich triedach spolu s triednymi učiteľmi.

Ďalšie aktivity počas 2 až 4 hodiny: vianočný rozhlas, odovzdávanie rôznych cien v knižnici, Voňavá trieda - 3.A na 1. poschodí, učebňa č. 11.

Od rána a počas celého dňa budú tiež prebiehať v telocvični Majstrovstvá školy vo volejbale.

• Úsmev ako dar

• 15.12.2016 sa Horvátka zapojí do zbierky Úsmev ako dar, ktorej dlhoročným heslom je ...aby malo každé dieťa rodinu.

• Adventná Viedeň

• 8.12.2016 navštívia žiaci a učitelia Horvátky predvianočnú Viedeň. Čaká ich prehliadka historického centra, návšteva galérie Albertina a ochutnajú aj atmosféru známych vianočných trhov pred Radnicou. Pekné počasie!

• Mikulášska kvapka krvi

• Deň,7.12.2016, je venovaný Mikulášskej kvapke krvi. Ak máš 18 rokov, viac ako 50 kg a cítiš sa zdravý, pripoj sa k p.p. Novotnej a daruj najvzácnejšiu tekutinu v Nemocnici Ružinov od 8:30.

• Červené stužky

• 1.12.2016 - na Horvátke sa budú od rána -  7:30 rozdávať červené stužky. Červené stužky sú symbolom 1. decembra – Svetového dňa boja proti AIDS. AIDS je celosvetový problém, ktorý sa dotýka aj Slovenska a každého jedného z nás. Desiaty ročník celoslovenskej kampane Červené stužky, prebieha od 1. septembra 2015 a vyvrcholí 1. decembra 2016. Kampaň nie je spojená s finančnou verejnou zbierkou. Pripnutím si červenej stužky podporíte túto kampaň.

• Okresné kolo vo FLORBALE

• Aktuálne prebieha v priestoroch našej telocvične okresné kolo vo florbale. Zajtra - 25.11.2016 budú prebiehať finálové zápasy a veštci budeme povinne fandiť, lebo Horvátka sa ich zúčastní. Do toho, Horvátka!

• Olympiáda v nemeckom jazyku

• Zajtra - 22.11.2016 sa uskutoční po 4. vyučovacej hodine na 2. poschodí školské kolo Olympiády v nemeckom jazyku pod taktovkou p.p. Filčíkovej.

Veľa šťastia želáme všetkým prihláseným!

• Akadémia s imatrikuláciou

• 16.11.2016 (streda) sa uskutoční tradičná Akadémia nášho gymnázia spojená s imatrikuláciou prvákov. 3.B sa tento rok zhostila úlohy zorganizovať talenty na škole a tiež pripravila niekoľko nenáročných úloh pre našich prvákov. Od 10:00 sa môžeme tešiť na zaujímavý program v Dome kultúry Cultus.

• Triedne schôdzky ZRPŠ

• Vážení rodičia!

Pozývame Vás na triedne schôdzky ZRPŠ, ktoré sa uskutočnia

v pondelok 14. novembra 2016 o 17.30 h v kmeňových triedach.

Zasadnutie Rodičovskej rady Združenia rodičov pri GIH bude  o 16.30 hod v knižnici školy

za účasti zástupcov rodičov všetkých ročníkov.

Mgr. Marta Jankovičová

• Prvé stretnutie rodičov na Horvátke

• Vážení rodičia!

Prvé rodičovské združenie v školskom roku 2016/2017 na Gymnáziu Ivana Horvátha v Bratislave

sa uskutoční dňa 19. septembra 2016.

Rodičovská rada sa zíde o 16.00 h v knižnici školy za účasti zástupcov rodičov všetkých štyroch ročníkov.

Triedne schôdzky ZRPŠ  pre prvý ročník sa začnú o 17.30 h v školskej jedálni.

Vyššie ročníky sa stretnú v kmeňových triedach.

Mgr.  Marta Jankovičová

• Riaditeľské voľno - 16.9.2016

• Riaditeľka školy Mgr. Marta Jankovičová v súlade so zákonom 245/2008 Z.z. o výchove a vzdelávaní( školský zákon) a o zmene a doplnení niektorých zákonov (podľa § 150 ods.5) oznamuje, že poskytuje žiakom z organizačných dôvodov na deň 16. septembra 2016 (piatok) riaditeľské voľno .