• Krúžky

• Krúžky v školskom roku 2018/2019:

• Prvé rodičovské združenie

• Prvé rodičovské združenie v školskom roku 2015/2016 na Gymnáziu Ivana Horvátha

sa uskutoční dňa 21. septembra 2015.

Rodičovská rada sa zíde o 16.00 h v knižnici školy za účasti zástupcov rodičov všetkých štyroch ročníkov.

1. ročník - triedne schôdzky ZRPŠ  sa začnú stretnutím rodičov s vedením školy v školskej jedálni o 17.00 h

a potom budú pokračovať v kmeňových triedach s triednymi učiteľkami.

2. - 4. ročník – triedne aktívy o 17.30 h v kmeňových triedach.

• Športový deň na Horvátke

• Aj v tomto školskom roku usporiada naše gymnázium Športový deň.

V rámci Európskeho týždňa športu budú naši študenti súťažiť v rôznych športových disciplínach.

Všetko sa bude konať na našom športovom ihrisku 9.9.2015 od 8.00 h.

Podrobné výsledky sledujte v odrážke Zo života školy/Akcie 2014/2015.

Organizátor:predmetová komisia TSV

• Otvorenie školského roka

• Slávnostné otvorenie školského roka 2015/2016 sa uskutoční 2. septembra 2015 o 9.00 hodine v priestoroch školy.
          Nástup všetkých žiakov do tried je o 8.00 h.

Zoznam žiakov 1. ročníka podľa tried bude na bráne školy.

Prváci už majú pripravené ISIC karty (treba si priniesť fotografiu). Učebnice dostanú prváci vo štvrtok 3.9.2015.

Vyučovanie podľa rozvrhu sa začne vo štvrtok 3. septembra 2015.

• Dejepisná exkurzia Carnuntum 2015

• Zraz účastníkov je vo štvrtok 4. júna 2015 o 8.00 h pred obchodným domom Kocka na Seberíniho 14.

Pribaľte si vodu a jedlo, keďže v Rakúsku je deň pracovného pokoja.

Mgr. Adrián Eštok, vedúci exkurzie

• Konzultácie rodičov s vyučujúcimi

• Vážení rodičia v pondelok 1. juna 2015 sa uskutočnia plánované konzultácie s vyučujúcimi Vašich detí v čase od 17.00 do 18.30 h v budove školy.

riaditeľka

• Oznam pre budúcich prvákov

• Oznamujeme všetkým záujemcom o jazykové testy z anglického jazyka, ktorých úspešné absolvovanie je podmienkou pre zaradenie do triedy s rozšíreným vyučovaním anglického jazyka, že sa konajú v utorok 2. júna 2015 o 12:00 alebo o 13:00 (v oboch termínoch) v miestnostiach č. 35, 36, 37 na treťom poschodí v hlavnej budove.

• COMENIUS

• Skupina 8 študentov a 2 pedagógov sa  v dňoch 17. - 21. 5. 2015 v rámci projketu COMENIUS zúčastnila 4. projektového stretnutia na partnerskej škole v Passau, Nemecko.

• Úspešný finiš v športe aj v škole

• Slovenskí slalomári na divokej vode pokračovali v nedeľu na MSJ-23 v brazílskom Foz do Iguacu v medailovej spŕške.

Na striebornom stupienku skončili deblisti v kategórii do 23 rokov

Matúš Gewissler - Juraj Skákala (navštevuje IV.C na Gymnáziu Ivana Horvátha  v Bratislave).

Jurajovi srdečne blahoželáme a veríme, že úspešne skončí aj maturitný ročník.

Celý článok si môžete prečítať v odrážke Zo života školy/Akcie školy 2014/2015

• Naše dievčatá vyhrali aj Krajské kolo v basketbale

• Naše basketbalové dievčenské družstvo zabojovalo a vyhralo aj Krajské kolo.

Postúpili do Celoslovenského kola, ktoré sa uskutoční 6. - 7. mája v Trnave.

Všetkým dievčatám blahoželáme a držíme palce pri ďalších zápasoch.

• Anasoft litera fest

• Už po šiestykrát sa naše gymnázium zapojí do prestížneho literárneho podujatia Anasoft litera fest. Študenti sa od pondelka 20. do štvrtka 23. apríla zúčastnia literárnych workshopov s poprednými slovenskými spisovateľmi. Literárny týždeň pre nás vyvrcholí v piatok 24. apríla o 10.00 h, keď sa na pôde Gymnázia Ivana Horvátha uskutoční beseda a autorské čítanie so slovenskou prozaičkou Veronikou Šikulovou.

Viac informácii o podujatí nájdete na http://www.anasoftlitera.sk a aj v odrážke Zo života školy/ Akcie 2014/2015.

• Triedne schôdzky rodičov

• Vážení rodičia!

Pozývame Vás na triedne schôdzky ZRPŠ, ktoré sa uskutočnia v pondelok 13. apríla 2015 o 17.30 h v kmeňových triedach. Okrem vyhodnotenia výchovnovzdelávacích výsledkov sa uskutoční voľba zástupcov rodičov do Rady školy.

Zasadnutie Rodičovskej rady Rodičovského združenia pri GIH Bratislava bude  o 16.00 hod v knižnici školy za účasti zástupcov rodičov všetkých ročníkov.

riaditeľka