• Krúžky

• Krúžky v školskom roku 2018/2019:

• 1 deň úsmevu 2014

• Tak ako minulý rok, aj tento rok boli v zbieraní dobrovoľných príspevkov najúspešnejší

študenti Gymnázia Ivana Horvátha v Bratislave.

Viac sa o tejto záslužnej aktivite našich študentov dozviete v záložke Zo života školy/ Akcie 2013/2014.

• Športový deň na Horvátke

• Celoročná športová súťaž o Pohár riaditeľa školy na GIH vyvrcholí v utorok 10. júna predpoludním. Ukončia sa ľahkoatletické súťaže na ihrisku v areáli školy a futsal v telocvični. Program a viac informácií je nájdete tu: SPORTOVY_DEN_uprava.doc

V dôsledku vysokých teplôt sme v utorok skrátili prvé tri vyučovacie hodiny na 30 minút a nástup pred súťažiami bude o 9.45 h na ihrisku.

• Konzultácie s vyučujúcimi

• Vážení rodičia

v pondelok 9. júna 2014 sa uskutoční na Gymnáziu Ivana Horvátha záverečné stretnutie rodičov s vyučujúcimi vašich detí.

Od 17.30 h do 19.00 h budete môcť konzultovať priebežné výchovno vzdelávacie výsledky z jednotlivých predmetov.

Zároveň sa od triednych učiteľov dozviete termíny a spôsob ukončovania aktuálneho školského roku.

Mgr. Marta Jankovičová

riaditeľka

• Prijímanie

• Výsledné poradie žiakov po prijímacom konaní dňa 15.5.2014 na štvorročné štúdium pre školský rok 2014/2015 nájdete v module Prijímanie.

• Školské kolo korešpodenčného seminára

• V pondelok  14. apríla 2014 bude na Gymnáziu Ivana Horvátha školské kolo korešpodenčného seminára z anglického a nemeckého jazyka. Ešte stále až do piatku 11. apríla sa môžete prihlásiť odovzdaním domáceho kola, slohovej práce vo zvolenom jazyku.

Bližšie informácie nájdete v časti Prijímanie.

• Triedne schôdzky a RR

• Vážení rodičia!

Pozývame Vás na triedne schôdzky ZRPŠ, ktoré sa uskutočnia v pondelok 7. apríla 2014 o 17.30 h v kmeňových triedach.

Zasadnutie Rodičovskej rady Združenia rodičov pri GIH bude  o 16.30 hod v knižnici školy za účasti zástupcov rodičov všetkých ročníkov.

Mgr. Marta Jankovičová

riaditeľka

• Školské majstrovstvá SR vo florbale

• V dňoch 8. 4. - 9. 4. 2014 sa v Bratislave uskutočnia Školské majstrovstvá SR vo florbale žiakov stredných škôl. Do záverečných bojov postúpili víťazi krajských kôl.

Organizátori tohto pekného športového podujatia z Gymnázia Ivana Horvátha Vás srdečne pozývajú na florbalové zápasy.

Podrobnosti o aúťaži sa dozviete TU: GIH_MSS-florbal.pdf

• SOČ na Horvátke

• Dňa 10. marca 2014 prebehla na našej škole prehliadka siedmich prác zo Stredoškolskej odbornej činnosti.

Do krajského kola SOČ, ktoré sa bude konať 3. apríla 2014, postúpilo 6 odborných prác.

Viac informácií sa dozviete v rubrike Akcie 2013/2014  a  vo fotoalbume.

• "Si fit - buď naj"

• V piatok 7. marca 2014 si v telocvični Gymnázia Ivana Horvátha zmerali svoje  sily a ukázali čo dokážu študenti zo všetkých tried. Ako to celé dopadlo a kto získal najviac bodov do súťaže "O pohár riaditeľky školy" sa dozviete v rubrike Zo života školy/Akcie 2013/2014 a atmosféru priblížia fotografie vo Fotoalbum-e.

• Englishman on the road

• Dňa 13.februára 2014 sme využili ponuku EF Jazykové pobyty s.r.o. a privítali sme na našej škole Mayu Hughes, riaditeľku pre vzdelávanie anglického jazyka v britskom meste Bristol. Viedla 3 vyučovacie hodiny angličtiny na tému „United Kingdom Fun Facts.

Viac informácií o jazykových pobytov v zahraničí nájdete na stránke jazykové pobyty

• Školský ples na Horvátke

• Žiacka školská rada pre vás už po tretíkrát organizuje školský ples v priestoroch telocvične na Gymnáziu Ivana Horvátha. Ples sa koná 14. februára 2014 od 18.00 do 23.00 h a lísky si môžete zakúpiť každý deň u členov ŽŠR.

Viac informácií v záložke Zo života školy/ŽŠR a na plagátoch v priestoroch GIH.

• Lyžovačka na Chopku

• Od nedele 26. januára lyžuje 42 našich žiakov prvého ročníka pod vedením skúsených inštruktorov, našich učiteľov telesnej a športovej výchovy, v peknom zimnom prostredí  Chopok Bystrá. Snehové podmienky sú veľmi dobré a dúfame, že všetci účastníci LVK si výborne zalyžujú a zregenerujú svoje sily.

Očakávaný návrat lyžiarov je v sobotu 1.2.2014 na parkovisko pred Istropolisom, cca o 13.00 hod.