• Nechci byť človekom, ktorý je úspešný, ale buď človekom, ktorý za niečo stojí.
        • Miluj všetkých, dôveruj málokomu, neubližuj nikomu.
        • William Shakespear
        • Študent nie je nádoba, ktorú treba naplniť, ale fakľa, ktorú treba zapáliť.
        • Pravidlá projektu

• školský koordinátor projektu: Mgr. S. Durajová
          • koordinátori projektu: Školský parlament
          • realizátor projektu: víťazný tím (jednotlivec) a ŠP
          • Do tvorby návrhov projektov sa môžu zapojiť žiaci 1. až 4. ročníka (jednotlivci, skupiny).

Zo všetkých návrhov budú vybraté a rozpracované tie, ktoré spĺňajú kritériá (viď Pravidlá).

Týždeň bude prebiehať kampaň finálnych projektov žiakov.

Po online hlasovaní, do ktorého sa môžu zapojiť žiaci a učitelia celej školy, sa zrealizujú podľa víťazného poradia tie projekty, ktoré spolu nepresiahnu výšku 500 eur. V prípade získania finančných prostriedkov z iných zdrojov sa počet žiackych zrealizovaných projektov navýši.

Zber nápadov bude prebiehať vo všetkých triedach okrem končiacich ročníkov. Svoje nápady budú predkladatelia odovzdávať jednotlivým zástupcom ŠP alebo priamo predsedníčke ŠP do 24.5.2023.

25.5.2023 na celoškolskom workshope sa z najlepších nápadov tried vyberú najlepšie nápady celej školy. Najlepšie nápady rozpracujú ich autori (za pomoci členov ŠP) do podoby projektov a ich realizovateľnosť bude posúdená vedením školy.

Následne návrhy projektov postúpia do celoškolskej kampane a na jej konci je hlasovanie celej školy.

Víťazný projekt/víťazné projekty sa budú realizovať v septembru 2023.

• Pravidlá participatívneho rozpočtu na našej škole