• Krúžky

• Krúžky v školskom roku 2018/2019:

• Výmenný pobyt v Mosbaschu

• V dňoch  24. 9. – 1. 10. 2011sa naši žiaci zúčastnili výmenného pobytu  v nemeckom mestečku Mosbach.

11 žiakov pod  pedagogickým dozorom  prof. Vážnej a Till strávilo v nemeckom prostredí pekných osem dní.

Viac sa dozviette o ich pobyte  vo fotoalbume.

• Športový deň na Horvátke 27.9.2011

• Krásne jesenné počasie využili športuchtiví gymnazisti na zmeranie síl v rôznych netradičných disciplínach.

Organizáciu zabezpečila PK TSV a ostatní učitelia povzbudzovali svojich žiakov k najlepším výkonom.

Ako to vyzeralo na horvátke počas športového dňa si pozrite vo fotoalbume.

• Informácia hlavne pre rodičov

• Príspevok na ZRPŠ vo výške 40,- € môžete zaplatiť  na účet číslo  0011472433/0900, variabilný symbol 2011, konštantný symbol 0308. Do správy pre prijímateľa treba uviesť: meno, priezvisko žiaka a triedu. Ďakujeme.

• Začiatok školského roka

• Milí študenti, nový školský rok na Gymnáziu Ivana Horvátha začína
                                  5. septembra 2011 o 8.30 h.
          oznamy prvákov jednotlivých tried I.A až I.D budú na bráne školy.

• Oznam

• Počas letných prázdnin budú na škole úradné hodiny v utorok a štvrtok od 10.00 do 12.00.  Maturantom potvrdenia o návšteve škola nesmie vydávať, ale môžu si prísť po kultúrne poukazy za rok 2011.

• Oznam pre budúcoročných prvákov

• Zaradenie žiakov do tried nášho gymnázia sme vykonali na základe diferenčných testov z cudzích jazykov (anglický a nemecký) v pondelok 20. júna 2011.

Začiatok testov bol o 12.00 h v učebniach gymnázia podľa zoznamov zverejnených na bráne školy.

Bolo si treba priniesť pero, vyplnenú prihlášku a poplatok 20 € na ISIC kartu.

• Prijímanie - posledné zmeny

• Najnovší stav prijímacích skúšok nájdete v rubrike 'Prijímanie'. Sú tam aj informácie o mieste a čase zápisu. Tešíme sa na prvé stretnutie s našimi budúcimi žiakmi a ich rodičmi.

• Rodičovské združenie

• Posledné triedne rodičovské združenie bolo 18.4.2011(pondelok) o 17.00. Rodičovská rada začala svoje zasadanie už o 16.30 toho istého dňa v knižnici školy. Aj ďalšie ( 6. júna ) budeme vopred avizovať na tomto mieste.

• Deň učiteľov

• V pondelok 28.3. na Deň učiteľov sa stretli pedagógovia nášho gymnázia aj bývalí kolegovia z našej školy na malej oslave v zariadení Družba na Botanickej ulici. Niekoľko záberov z tohoto stretnutia prinášame na horvatka.czweb.org

• Prehliadka Stredoškolskej odbornej činnosti (SOČ) na škole prebehla pred pár týždňami. Jej krajské kolo pred niekoľkými dňami. Z neho do celoštátneho kola postúpili až tri naše žiačky: Slovjaková, Paprčková a Krchniaková. Viac vo Fotoalbume

• Pridajte sa k  HODINE ZEME
        • Pridajte sa k HODINE ZEME

• Hodina Zeme je najväčšou celosvetovou akciou so zapojením verejnosti. Zhasnutím svetiel každoročne spája viac ako miliardu ľudí na celom svete vo viac ako 6 tisíc mestách a obciach.  V sobotu 26. 03. 2011 o 20,30 hodine nášho času na hodinu zhasnite svetlá vo svojich domácnostiach a pridajte sa tak k miliarde ľudí po celom svete.  Vďaka.

• Kam po maturite

• Pre lepšiu informovanosť, začíname uverejňovať v rubrike 'Pozoruhodné' aktuálne informácie zo zaujímavých vysokých škôl. Nebudeme sa sústreďovať iba na menej náročné štúdiá, ale na všetky, ktorých poznanie môže byť  prospešné pre absolventov našej školy.

• Maturita 2011

• 15. marca začala externá časť a písomná forma internej časti maturitnej skúšky v tomto školskom roku na našej škole. Vo fotoalbume prinášame niekoľko snímok z jej priebehu. Myslím, že nepotrebujú komentár.

• Vo fotoalbume nájdete dodatočne uverejnené zábery z dvoch exkurzií. Exkurzia do Prahy z apríla minulého školského roku a exkurzia do Poľska z októbra tohoto školského roku. Príspevky sú zaradené chronologicky.