• ŽŠR 2014/2015

• Milí študenti,

pre úspešnosť z predošlých rokov sa pre Vás Žiacka školská rada rozhodla zorganizovať už 4. školský ples!
          Ak poznáte film THE GREAT GATSBY, nebudete mať problém s výberom oblečenia. Elegantnosť, pierka do vlasov, rukavičky, smokingy - to všetko je v tomto štýle  vítané!
          Uskutoční sa 20.2.2015 v priestoroch školskej telocvične v čase od 18.00 do 23:00. Čaká na Vás občerstvenie, skvelá hudba v podaní DJ ...., tombola a iné zaujímavé vystúpenia.
          Na ples nie je nutné prísť v páre, ale Vaši dobrí kamaráti sú tiež vítaní.

Cena lístka je 5 eur a je možné zakúpiť si ho od 9.2 do 13.2. vždy cez veľkú prestávku v žiackej knižnici u člena ŽŠR, potom až do plesu u pani profesorky Némethovej.

Poďme sa všetci spolu zabaviť. Tešíme sa na Vás!

Upozornenie : neprípustný je akýkoľvek alkohol a vzhľadom na šetrnosť k podlahe aj topánky na opätku.

PLAGÁT

Žiacka  školská  rada  pri Gymnáziu Ivana Horvátha všetkých  pozýva  na 4. školský ples v štýle THE GREAT GATSBY

Kedy?

20.2.2015

o 18.00 h

Kde?

V priestoroch školskej telocvične GIH

Cena?

5 eur

Lístky si zakúpite každý deň cez veľkú prestávku v školskej knižnici

člena ŽŠR v termíne od 9.2. do 13.2., potom u pani profesorky Némethovej do 19.2.2015.

PLÁN ŽIACKEJ ŠKOLSKEJ RADY NA ŠKOLSKÝ ROK 2014/2015

V priebehu školského roka 2014/2015 by sme chceli na Gymnáziu Ivana Horvátha zorganizovať rôzne aktivity, ktorých by sa mali zúčastniť žiaci našej školy.

Prvý polrok:

1. Zber papiera (celoročne)
          2. Dohoda o organizovaní 3. školského plesu na GIH + prípadná príprava

Druhý polrok:

1. Organizácia 3. školského plesu v spolupráci s pedagogickým zborom
          2. Rôzne súťaže (O najlepšiu poviedku, Fotosúťaž,...)

Ďalšie prípadné aktivity môžu byť navrhnuté na nasledujúcich zasadaniach Žiackej školskej rady v priebehu celého roka.

Bratislava 20.9.2014                                                                         Laura Junasová

Predseda ŽŠR

Členovia Žiackej školskej rady v školskom roku 2014-2015