• Prvý školský ples 2012

• Dňa 17. februára 2012 sa na našej škole konal prvý školský ples, ktorý dopadol nad očakávania dobre.

Študenti sa výborne zabávali v spoločnosti svojich priateľov a spolužiakov a poriadne sa vytancovali. V mene študentov ďakujeme pani riaditeľke, ktorá nám umožnila uskutočniť toto výnimočné podujatie.

Ďakujeme profesorom, ktorí nám robili dozor a v neposlednej rade aj všetkým členom študentskej rady za organizáciu plesu.

Taktiež by sme chceli poďakovať zúčastneným študentom za zodpovedný prístup k podmienkam účasti (obuv) a ich správaniu. Dúfame, že i v budúcich rokoch sa budú takéto akcie opakovať a možno sa stanú aj tradíciou.

Jakub Pethö

Ples sa uskutoční dňa 17. 2. 2012 (v piatok) v školskej telocvični

• lístky sa budú dať zakúpiť od 12.12. do 16.12.2011 v školskej knižnici  počas veľkej prestávky (na jednu osobu možno zakúpiť najviac 2 lístky)
          • cena jedného lístka je 3€