• Študenti - absolventi

• Milí naši študenti - absolventi!

1969                                                                                                                                                            1995

Uplynulo už 50 rokov odvtedy, čo sa prvýkrát otvorili brány našej školy v Ružinove na Pošni, konkrétne na Horvátke.

My, súčasní učitelia, spolu so žiakmi si toto výročie pripomíname v priebehu celého školského roka.
          V období od júna sme na besedách privítali 3 našich bývalých absolventov, ktorí prezentovali svoju úspešnú kariéru
          v diplomacii alebo v európskom parlamente.

Pripravujeme pamätnicu, akadémiu so spoločenským večerom a panelovú výstavu o histórii a súčasnosti našej školy.

Radi privítame aj Vás v škole alebo začiatkom apríla 2017 počas akadémie  v kultúrnom dome Cultus v Ružinove.

Ak máte záujem podieľať sa na príprave týchto osláv alebo nejakým spôsobom prispieť k ich zdarnému priebehu

(panelová výstava, číslo do programu,  produkty Vašej činnosti), Vašu pomoc uvítame.

Vopred Vám všetkým ďakujeme za záujem a pomoc akéhokoľvek druhu.

Tešíme sa na spoločné stretnutia a spoluprácu.

Mgr. Marta Jankovičová, riaditeľka školy