• Víťazné projekty 2024

• Hlasovalo 251 učiteľov a študentov.

1. miesto: Nové vodovodné batérie: 110 hlasov (40.4%)

2. miesto: Sedenie na chodbe: 83 hlasov (30.5%)

3.miesto: Kvetinový vchod: 42 hlasov (15.4%)

4.miesto: Sedenie na chodbe so stolíkom: 21 hlasov (7.7%)

5. miesto: Spoločenské hry na zlepšenie kolektívu: 16 hlasov (5.9%)

Prvé miesto vyhrali nové vodovodné batérie, tento projekt sme nezrealizovali, pretože bude zrealizovaný v rámci rekonštrukčných prác zriaďovateľom - BSK. Vďaka tomu sme mohli zorganizovať ďalšie 2 projekty, ktoré vyhrali: sedenie na chodbe a kvetinový vchod.

Zároveň sa nám poradarilo uskutočniť aj projekt na 4. mieste: sedenie na chodbe so stolíkom vďaka anonymnému darcovi, ktorý nám prispel sumou 600. K sedeniu sa prikúpila ďalšia sedačka, projekt stál 628,40€. Zvyšnú sumu 28,40€ sme zaplatili z kasy Školského paralamentu. Anonymnému darcovi by sme sa chceli touto cestou veľmi pekne poďakovať.

• Projekty v procese

• Sedenie na chodbe so stolíkom a kvetinový vchod dokončíme na začiatku septembra z technických príčin - produkty nám boli doručené až po skončení školského roka a cez letné prázdniny sú naplánované rekonštrukčné práce.