• Svetový deň tanca

• Vypracoval : Ing. Arch Igor Jágerský – TŠ Jagermajster

52 aktívnych účastníkov v 3. kategóriách

Súťaž v tanečnom športe  kat 1.

Súťaží sa zúčastnilo 18 tanečných párov z 6 stredných a základných škôl BA kraja. Súťaž bola trojkolová a do finále sa prebojovalo 6 tanečných párov z 5 stredných škôl :

FINÁLE  umiestnenie:

Počet párov 18

1.      Miesto :          Peter Fico -  Nina Juneková       GLN /ZŠ Sokolíková

2.      Miesto :          Juraj Hodal – Lenka Daňová        Gymn. Bachová/Gymn. Bilikova

3.      Miesto :          Jakub Malý – Karolína Križanovičová   GIH/Gymn. Bilikova

4.      Miesto :          Patrik Valach – Jana Beňušková    GIH/GIH

5.      Miesto :          Filip Mihalka – Petra Káčerová     GLN/GLN

6.      Miesto :          Bohuš Coufal – Veronika Ficová    GLN/GLN

Súťaž v tanečnom športe kat 3.

Súťaží sa zúčastnil jeden prihlásený pár a prezentoval sa ukážkami štandardných i latinskoamerických tancov a príkladne reprezentoval svoju strednú školu a prispeli k výbornej atmosfére na súťaži veľmi peknými ukážkami tancami v tanečnom športe.

1.Miesto :       Patrik Valach – Jana Beňušková             Gymnázium Ivana Horvátha

Súťaž v hip-hope a street dance  kat 3.

Počet súťažiacich 12  z troch stredných škôl súťažilo sa v troch kolách a vyraďovacom semifinále a finále formou Dance Street Battle:

1. Miesto:        Patrik Laszlo           GLN

2. Miesto:       Martina Volfová      Stredná zdravotnícka škola

3.-4.Miesto :   Peter Fico,               GLN

Poradie škôl podľa dosiahnutých výsledkov:

1. Miesto:       Gymn. Ladislava Novomeského                                        34   b.

2. Miesto:       SZŠ Zahradnícka 44, Bratislava                                       8   b.

3. Miesto:       Gymn. Bilikova                                                          4,5   b.

4. Miesto:       Gymn. Ivana Horvátha                                                  3     b.

5. -8. Miesto:  Gymn Juraja Hronca                                                    1,5    b.

Gymn. Bachová                                                    1,5    b.

ZŠ Sokolíkova                                                     1,5    b.

Súťaž obohatili vystúpeniami lektori Street Dance Accademy spolu s Laci Strikom a Semifinalisti majstrovstiev sveta 2013 v Latinskoamerických tancoch Jirko Hein – Lucia Krnčanová. Ďakujeme všetkým zúčastneným za účasť a podporu vydarenej akcie.