• Pravidlá projektu

• školský koordinátor projektu: Mgr. K. Némethová

koordinátori projektu: ŽŠR

realizátor projektu: víťazný tím (jednotlivec) a ŽŠR

Do tvorby návrhov projektov sa môžu zapojiť žiaci 1. až 4. ročníka (jednotlivci, skupiny).

Zo všetkých návrhov budú vybraté a rozpracované tie, ktoré spĺňajú kritériá (viď Pravidlá).

Týždeň bude prebiehať kampaň finálnych projektov žiakov.

Po online hlasovaní, do ktorého sa môžu zapojiť žiaci a učitelia celej školy, sa zrealizujú podľa víťazného poradia tie projekty, ktoré spolu nepresiahnu výšku 1000 eur. V prípade získania finančných prostriedkov z iných zdrojov sa počet žiackych zrealizovaných projektov navýši.

Zber nápadov bude prebiehať vo všetkých triedach okrem končiacich ročníkov. Svoje nápady budú predkladatelia odovzdávať jednotlivým zástupcom ŽŠR alebo priamo predsedníčke ŽŠR do 13.5.2022.

13.5.2022 na celoškolskom workshope sa z najlepších nápadov tried vyberú najlepšie nápady celej školy. Najlepšie nápady rozpracujú ich autori (za pomoci členov žiackej školskej rady) do podoby projektov a ich realizovateľnosť bude posúdená vedením školy.

Následne návrhy projektov postúpia do celoškolskej kampane a na jej konci je hlasovanie celej školy.

Víťazný projekt/víťazné projekty sa budú realizovať koncom júna/začiatkom septembra.

Podrobné pravidlá:

Pravidla_participativneho_rozpoctu_na_nasej_skole.pdf