• Deň otvorených dverí 7.12.2021 od 9:50

• Deň otvorených dverí na našom gymnáziu bude v utorok 7.12.2021. Vzhľadom na zmenené podmienky (od 25.11.) bude DOD len v dištančnej forme cez aplikáciu Microsoft Teams. Konkrétna forma a presný program budeme priebežne upravovať na stránke DOD.

• Odovzdávanie diplomov DSD1

• Dňa 26.11. 2021 boli na na našom gymnáziu odovzdané diplomy jazykovej skúšky z nemeckého jazyka - Sprachdiplom  DSD 1. Úroveň jazykového diplomu  A2/B1 sa podarilo úspešne zložiť 5 študentom 4.B triedy, k čomu im srdečne blahoželáme.

• Oznam k informatívnemu štvrťročnému ZRPŠ

• Dobrý deň vážení rodičia,

V pondelok prebehne štvrťročná klasifikačná porada a o jej výsledkoch Vás bude mailom informovať triedny učiteľ. V utorok 16.11.2021 máte možnosť osobných online konzultácií s jednotlivými vyučujúcimi. Konzultácie budú prebiehať v čase 17:00 - 19:00 a na každého rodiča bude mať vyučujúci vyhradený presný čas (10 min.). Z objektívnych dôvodov môžu mať niektorí kolegovia konzultácie už v pondelok 15.11.2021.

Na konzultácie sa môžete prihlasovať cez EduPage (najneskôr v piatok tam učitelia zverejnia svoje konzultačné hodiny) a konzultácie budú realizované cez MSTeams. Prihlasujete sa cez konto žiaka.

S pozdravom,

• Zverejnenie novej úlohy v školskej súťaži Šampión logiky

• Milí študenti,

keďže sme sa už prehupli do nového mesiaca novembra - uverejnili sme na stránke školy v predmete matematika 3. úlohu súťaže - Šampión logiky  - novembrovú úlohu. Veríme , že Vás zaujme  a zapojí sa Vás čo najviac do riešenia, no a samozrejme pozývame aj tých, ktorí sa zatiaľ ešte nezapojili do riešenia úloh, nakoľko do súťaže sa môžete zapojiť v ľubovolnom kole a získavať body za správne riešenie.

Tešíme sa na Vaše riešenia - učitelia matematiky, fyziky a informatiky