• Výsledky prijímacích skúšok - bilingválne štúdium

• Vážení rodičia uchádzačov o štúdium na GIH,

zverejňujeme výsledky prijímacích skúšok pre bilingválne štúdium.  Výsledky_bilingvál.pdf

Výsledky sú zobrazené pod kódom, ktorý ste dostali mailom. Rozhodnutia o prijatí/neprijatí Vám boli poslané mailom.

Podľa rozhodnutia ministra školstva sa zákonný zástupca do 25.5.2021  musí záväzne rozhodnúť o nastúpení alebo nenastúpení žiaka na štúdium, zaslaním Záväzného potvrdenia o nastúpení/nenastúpení mailom lebo cez edupage.

Záväzné_potvrdenie_o_nastúpení_nenastúpení.docx

Po tomto termíne budeme na uvoľnené miesta prijímať žiakov, ktorí splnili kritériá prijímania, ale neboli prijatí pre nedostatok miesta (títo žiaci budú prijímaní na základe podaného odvolania , ktoré môžete podať do 25.5.2021).

Hneď ako sa uvoľní miesto, budeme rodičov informovať telefonicky.

Odvolanie si môžete stiahnúť   Odvolanie_voci_rozhodnutiu.docx

• Výsledky prijímacích skúšok

zverejňujeme výsledky prijímacích skúšok pre 4-ročné štúdium -  Výsledky.pdf

Záväzné_potvrdenie_o_nastúpení_nenastúpení.docx

Po tomto termíne budeme na uvoľnené miesta prijímať žiakov, ktorí splnili kritériá prijímania, ale neboli prijatí pre nedostatok miesta (títo žiaci budú prijímaní na základe podaného odvolania , ktoré môžete podať do 28.5.2021).

Hneď ako sa uvoľní miesto, budeme rodičov informovať telefonicky.

Odvolanie si môžete stiahnúť   Odvolanie_voci_rozhodnutiu.docx

• Informácia k prijímacím skúškam

• Vážení rodičia uchádzačov o štúdium na GIH,

definitívne výsledky prijímacích skúšok zverejníme v pondelok 17.5.2021 pre 4-ročné štúdium a 19.5.2021 pre 5-ročné štúdium nakoľko ešte v tieto dni sa koná náhradný termín prijímacích skúšok pre žiakov v karanténe.

Rozhodnutie o prijatí sme zaslali len žiakom, ktorých poradie výsledok náhradných prijímacích skúšok už nijako neovplyvní.

Podľa rozhodnutia ministra školstva sa zákonný zástupca do 20.5.2021 musí dozvedieť výsledok prijímacej skúšky a do 25.5.2021 sa musí záväzne rozhodnúť o nastúpení alebo nenastúpení žiaka na štúdium. Po tomto termíne budeme na uvoľnené miesta prijímať žiakov, ktorí splnili kritériá prijímania, ale neboli prijatí pre nedostatok miesta (títo žiaci budú prijímaní na základe podaného odvolania, ktoré môžete podať do 28.5.2021).

• Organizácia vyučovania od 10.5.2021

• Milí rodičia a žiaci,

organizácia vyučovania v nasledujúcom týždni bude vyzerať nasledovne:

10.5.2021 - online vyučovanie (na škole prebiehajú prijímacie pohovory)

11.5.2021 - prvý ročník a končiace ročníky - prezenčné vyučovanie; ostatné ročníky majú účelové cvičenie

12.5.2021 - online vyučovanie (na škole prebiehajú prijímacie pohovory)

od 13.5.2021 - prezenčné vyučovanie pre všetky ročníky

O podrobnostiach Vás bude informovať Váš triedny učiteľ