• Plán ŽŠR 2011/2012

• Plán Žiackej školskej rady 2011/2012

V priebehu šk. roka 2011/2012 by sme chceli zorganizovať rôzne aktivity, ktorých by sa mali zúčastniť žiaci našej školy. Jedná sa o nasledovné aktivity:

V priebehu prvého polroka:

1. Zakúpenie školských potrieb do jednotlivých tried ( kriedy, špongie, fixky a iné podľa požiadaviek )
          2. Vyhlásenie fotosúťaže na tému : „Jeseň“ (vyhlásenie by sa mohlo uskutočniť v mesiaci október s uzávierkou prác do konca novembra)
          3. Príprava Prvého školského plesu na Gymnáziu Ivana Horvátha  ( ples by sa mohol uskutočniť pred začiatkom polročných prázdnin. K príprave bude zostavený organizačný výbor v spolupráci s pedagogickým zborom)

V priebehu druhého polroka:

1. Súťaž o najlepšiu poviedku ( téma zatiaľ nie je určená)
          2. Zber papiera – orientačne v apríli.

Ďalšie prípadné aktivity môžu byť navrhnuté na nasledujúcich zasadaniach Študentskej rady.

Bratislava 11.9.2011                                           Soňa Boriová

predseda Študentskej rady