• Konzultačné TA ZRPŠ

v pondelok 17.1.2022 Vás pozývame na online konzultácie s našimi učiteľmi, ktoré sa uskutočnia cez platformu MSTeams (cez konto žiaka) v čase 17:00 - 19:00. Na kunzultácie sa nahlasujete k jednotlivým učiteľom cez Edupage (návod ).

Môžete konzultovať polročné výchovno-vzdelávacie výsledky Vašich detí. Prvý polrok sa končí klasifikačnou poradou 27.1.2022.

• Nová úloha v "Šampiónovi logiky"

• Milí študenti,

tak a máme tu nový rok, v ktorom nám dominujú  "dvojky" a hoci sú to celkom pekné čísla, prajeme Vám, aby ste dostávali častejšie - jednotky a do nového roka Vám želáme zdravie, šťastie, lásku, splnené sny a veľa momentov, ktoré Vám vyčaria úsmev na tvári 😊.

Zároveň zverejňujeme na stránke školy v predmete matematika - januárovú úlohu  už 5. kola súťaže Šampión logikyVeríme, že aj táto úloha Vás zaujme a tešíme sa na Vaše správne riešenia, ktoré môžete posielať až do 31.januára 2022 na mailovú adresu  - andrea.regecova@horvatha.sk

Stále platí, že radi uvítame aj nových riešiteľov, nakoľko do súťaže sa môžete zapojiť v hociktorom kole.

Vaši učitelia matematiky, fyziky a informatiky