• Slávnostné vyhodnotenie medzinárodných olympiád a postupových súťaží

• 18. októbra 2021 prezidentka SR Zuzana Čaputová prijala v Prezidentskom paláci študentov, ktorí reprezentovali Slovensko na medzinárodných olympiádach a postupových súťažiach.

Dve žiačky bilingválneho slovensko-ruského štúdia III. AR, Kristína Trenčianska a Tamara Matrková, boli významne ocenené za reprezentáciu SR v zahraničí na Medzinárodnej olympiáde z ruského jazyka. Ocenenia boli odovzdané Slovenským inštitútom mládeže IUVENTA.

Veľká vďaka patrí aj našim učiteľkám – Mgr. Marte VizsgyákovejPhDr. Ekaterine Borisovej, PhD. -  za ich obetavú a aktívnu podporu a náročnú prípravu.

Oceneným žiačkam a našim kolegyniam srdečne gratulujeme!

fotky z akcie si môžete pozrieť  TU

• Nová súťažná úloha v súťaži Šampión logiky

• Milí študenti,

keďže sa nám už začal nový mesiac október - uverejnili sme na stránke školy v predmete matematika 2. úlohu súťaže - Šampión logiky  - októbrovú úlohuVeríme , že aj to tohto kola sa Vás zapojí čo najviac  a pozývame aj tých, ktorí neriešili septembrovú úlohu, nakoľko do súťaže sa môžete zapojiť v ľubovolnom kole a získavať body za správne riešenie.

Tešíme sa na Vaše riešenia - učitelia matematiky, fyziky a informatiky