• Kampaň Do školy na bicykli

• Naša škola sa zapojila do kampane Do školy na bicykli. Kampaň prebieha od 27.9.2021 do 8.10.2021. Vyzývame študentov a učiteľov, aby podporili túto výzvu a v tomto termíne prišli do školy na bicykli alebo kolobežke. Bicykle a kolobežky v čase vyučovania si môžete odložiť uzamknuté na prízemí v hlavnej budove. Pre najaktívnejšiu triedu bude zorganizovaný workshop a beseda s členmi cyklokoalície v dopoludňajších hodinách. Súťažíme o stojany na bicykle pre školu.

Bližšie informácie:

• Šampión logiky

• Milí žiaci,

ak sa ešte chcete zapojiť do riešenia septembrovej úlohy v matematickej súťaži - Šampión logiky  - máte na to ešte jeden deň, nakoľko koniec septembra sa blíži.

Tak prevetrajte Vaše mozgové závity a pošlite Vaše riešenie.Zadanie úlohy a všetko o súťaži je na stránke školy  v predmete matematika - ak chcete vedieť viac, kliknite na LINK

• Oznam k TA ZRPŠ

• Dobrý deň vážení rodičia,

pozývame Vás na TA ZRPŠ, ktoré sa na našej škole budú realizovať nasledovným spôsobom:

13.9.2021 o 17:30 sa prezenčnou formou koná triedny aktív prvých ročníkov. S triednymi učiteľmi sa stretnete v kmeňových triedach. Prosíme Vás o dodržanie hygienických opatrení (rúško, dezinfekcia rúk pri vstupe). Do budovy rodičia vstupujú s vyhlásením o bezpríznakovosti návštevníka (prípadne ho vyplnia v škole).

14.9.2021 sa koná triedny aktív vyšších ročníkov a to dištančnou formou cez aplikáciu Microsoft Teams (cez konto žiaka). Presný čas a spôsob pripojenia Vám oznámi triedny učiteľ.

Ďakujeme,