• Ďalší úspech našej žiačky v SOČ

a farmakológia
            na vynikajúcom 2. mieste.

Nelke srdečne blahoželáme a ďakujeme za úspešnú reprezentáciu školy!

• Projekt „Let´s sport and learn English“

• V týchto týždňoch pk ANJ rozbehla projekt, do ktorého sa zapojili študenti 1.B na tému „Let´s sport and learn English“. Žiaci už obdržali certifikát o účasti. Okrem žiakov z nášho gymnázia, na projekte participujú aj mladí ľudia z Lotyšska a Talianska. Veríme, že aj táto projektová činnosť prinesie žiakom potešenie z práce a tiež  veľa nových skúseností a zručností.

O ďalších aktivitách a štúdiu ANJ viac na stránke predmetu ANJ

• Oznam k ZRPŠ o výsledkoch trištvrťročnej klasifikácie 19.4.2021

• Dobrý deň vážení rodičia,

pozývame Vás na online triedne ZRPŠ na ktorom dostanete informácie o výsledkoch trištvrťročnej klasifikácie v druhom polroku šk. roka 2020/21. ZRPŠ bude prebiehať v pondelok 19.4.2021 cez aplikáciu Microsoft Teams. Čas Vám upresnia triedni učitelia (cca 17:00). Na stretnutie sa pripojíte cez žiacke konto (udalosť v kalendári) alebo Vám triedny učiteľ na vyžiadanie pošle mailom link.

V utorok 20.4.2021 máte možnosť osobných online konzultácií s jednotlivými vyučujúcimi. Konzultácie budú prebiehať v čase 16:00 - 18:00 a na každého rodiča bude mať vyučujúci vyhradený presný čas (cca 10 min.). Na konzultácie sa budete prihlasovať cez EduPage (najneskôr v pondelok tam učitelia zverejnia svoje konzultačné hodiny) a konzultácie budú realizované cez MSTeams. Link na konzultáciu prepošlú učitelia dopredu prihláseným rodičom alebo sa budete prihlasovať cez konto žiaka (upresní učiteľ).

S pozdravom,

• 8. kolo v školskej súťaži "Šampión logiky"!

• Milí žiaci!

Aj keď  si ešte dnes užívate veľkonočné prázdniny, tak naša súťaž pokračuje ďalšou úlohou a nakoľko ste v súťaži "Šampión logiky"  viete, že je to v poradí už 8. úloha -  aprílová  - s veľkonočnou témou. Takže - na stránke školy v predmete matematika zverejňujeme úlohu 8., predposledného domáceho kola, na mesiac apríl 2021. Svoje riešenia posielajte spracované  na mailovú adresu lilla.korenova@horvatha.sk do 30.04.2021. Dúfame, že sa Vás opäť zapojí do riešenia viacej a radi privítame ešte stále aj nových šampiónov logiky.

Pamätajte si, že stále  platí  -  "myslieť stále  nebolí"   a   hlavne, keď "myslím, potom som".

Držíme Vám palce pri riešení