• Organizácia vyučovania 22.2.2021 - 26.2.2021

• Vážení rodičia a milí žiaci,

od 22.2.2021 do 26.2.2021 pokračuje vyučovanie pre končiace ročníky nasledovne: v doobedných hodinách ako online vyučovanie a v poobedných hodinách ako možnosť konzultácií pre seminaristov z cvičení z BIO, CHE a FYZ. Presný čas a podmienky konzultácií si dohodne vyučujúci so svojimi žiakmi.

Ostatné ročníky pokračujú aj naďalej v dištančnej forme vyučovania. O ďalších zmenách v organizácii vyučovania Vás budeme včas informovať.

Prajem Vám pekné jarné prázdniny a dúfam, že po nich už bude situácia bezpečnejšia.

RNDr. Eva Stanková

riaditeľka

• Organizácia vyučovania 15.2.2021 - 19.2.2021

• Vážení rodičia a milí žiaci,

od 15.2.2021 do 19.2.2021 z technických dôvodov všetky ročníky v štúdiu  pokračujú dištančnou formou. Prezenčné vyučovanie pre končiace ročníky spustíme predbežne od 22.2.2021. Budeme sa riadiť usmerneniami ministra školstva a aktuálnym vývojom epidemiologickej situácie na Slovensku.

RNDr. Eva Stanková

riaditeľka

• úspech v súťaži Ruské slovo

• V piatok 29. januára 2021 prebehlo krajské kolo súťaže Ruské slovo. Súťaž sa tento rok konala v online formáte. Odoslané nahrávky umeleckého prednesu ruskej poézie, prózy a spevu na tému Družná rodina hodnotila odborná porota. Žiaci, ktorí reprezentovali naše gymnázium dosiahli vynikajúce výsledky.

V kategórii poézia získali Marko Hanuska (II.AR) 2. miestoViliam Andrezál (IV.AR) 3. miesto.

V kategórii próza získal Filip Gall (II.AR) 2. miesto.

V kategórii spev získali Victória Illéšová (V.AR) 2. miestoEster Solárová (II.AR) 3. miesto.

Žiakom srdečne blahoželáme.

Učiteľkám, ktoré ich pripravovali, Mgr. Marte Vizsgyákovej a PhDr. Ekaterine Borisovej, PhD, úprimne ďakujeme za náročnú prípravu na takýto formát súťaže.

Všetkým prajeme pevné zdravie a veľa elánu pri prípravách na ďalšie súťaže.

• 6. kolo v školskej súťaži "Šampión logiky"!

• Milí žiaci,

už ste určite zaregistrovali, že sme sa prehupli do druhého polroku šk. roka 2020/2021 a naša súťaž pokračuje aj v druhom polroku ďalšou úlohou a nakoľko ste v súťaži "Šampión logiky" viete, že je to v poradí už 6. úloha.

Takže na stránke školy v predmete matematika zverejňujeme úlohu 6. kola na mesiac február 2021. Svoje riešenia posielajte spracované  na mailovú adresu andrea.regecova@horvatha.sk do 26.02.2021Dúfame, že sa Vás opäť zapojí do riešenia viacej a radi privítame ešte stále aj nových šampiónov logiky.

A pamätajte si,aj v druhom polroku platí  -  myslieť stále nebolí!

Vaši učitelia MAT