• DOD 2019

• Privítame Vás v utorok 3. decembra 2019 od 11.00 h

• ponúkame informácie o prijímaní na naše gymnázium, možnostiach a zameraní štúdia (v riaditeľni na prízemí nášho gymnázia)
            • poskytneme informácie o možnostiach štúdia
              • v štvorročnom študijnom odbore - 7902 J 00
              • v  päťročnom študijnom odbore - 7902 J 74 bilingválne štúdium slovensko-ruské
            • poskytneme úlohy domáceho kola korešpondenčného seminára z nemeckého jazyka pre uchádzačov o štúdium s rozšíreným vyučovaním nemeckého jazyka, ukončené jazykovým certifikátom - DSDI.  (Deutsches Sprachdiplom).
            • umožníme Vám zúčastniť sa simulovaných rozraďovacích testov z cudzích jazykov do tried s rozšíreným vyučovaním cudzieho jazyka
            • umožníme Vám zúčastniť sa simulovaných prijímacích skúšok zo slovenského jazyka a matematiky
            • viac informácií o programe DOD:
          • Oznam o konzultačnom ZRPŠ

• Dňa 18. 11. 2019 sa budú konať konzultácie vyučujúcich s rodičmi  žiakov v čase od 17:30 hod do 18:30 hod. Rodičia pozývame Vás prísť konzultovať výchovno-vzdelávacie výsledky Vašich detí.

Triedni učitelia budú čakať na konzultácie v kmeňových triedach a ostatní vyučujúci vo svojich kabinetoch.

• Akadémia 2019

• V utorok 12.11.2019 sme mali akadémiu spojenú s imatrikuláciou prvákov. Akadémiu mávame každoročne približne v rovnakom čase pri príležitosti Dňa študentov. Tohtoročnú akadémiu pripravila trieda III.B spolu s triednym učiteľom Kuvikom. Svoje tanečné a spevácke vystúpenia si pripravili žiaci prvých až tretích ročníkov. Tie boli striedané súťažnými kolami, ktoré si pre prvákov pripravili tretiaci.

Triede III.B ďakujeme za organizáciu

Viac fotiek v albume

• This is 21

• V piatok 8.11.2019 sme sa zapojili do projektu "This is 21". 80 osobností zo sveta biznisu a spoločenského života prišlo na svoje bývalé stredné školy a besedovali s mladými ľuďmi o svojich pracovných úspechoch, ktoré dosiahli vďaka novembru 1989. Na našu školu prišli naši bývalí absolventi Mária Hurajová (SAF) a Bohumil Pokštefl (Kontentino).

viac fotiek v albume