• Oznam o vzdelávacom programe

•

Bratislavský samosprávny kraj v spolupráci s platformou Butterfly Effect (www.butterflyeffect.sk) pripravili 5 mesačný vzdelávací program pre študentov stredných škôl zaujímajúcich sa o digitálne technológie a programovanie.

Už od februára 2019 umožní program študentom popri strednej škole získať skúsenosti a zručnosti nutné pre kariéru v digitálnom biznise. V jednom z 2 laboratórií budú v tíme s ďalšími študentami tvoriť vlastnú mobilnú aplikáciu alebo hru. Po celý čas ich pritom budú sprevádzať mentori z TOP startupov a herných štúdií. Získajú osobného kouča, ktorý im pomôže nabrať odvahu, zvládať kritiku a feedback a byť lepším lídrom.

Študenti sa môžu prihlásiť do piatka 7.12.2018 prostredníctvom linku https://butterflyeffect.sk/vyzva-pre-stredoskolakov/.

• Oznam o poznávacom zájazde

• Predmetová komisia anglického jazyka organizuje pre študentov 1. - 3. ročníka autobusový zájazd LONDÝN - OXFORD - WINDSOR - ZAANSE SCHANS - AMSTERADAM v termíne 29.04. - 04.05.2019.

Podrobné informácie o poznávacom zájazde a prihlášky poskytne p. Kubánková (kabinet ANJ v hl. budove).

Uzávierka je 22.11.2018.