• Oznam pre všetkých žiakov školy

• Od pondelka 6.11.2017 žiaci na vstup do budovy používajú hlavný vchod, k dispozícii majú šatne, v zmysle školského poriadku sú povinní elektronicky prezentovať prostredníctvom žiackych preukazov v systéme aScAgendy a sú povinní prezúvať sa.

Všetci učitelia a žiaci sledujú aktuálny stav bifurkácii v rozvrhu hodín na stránke školy.

Mgr. Marta Jankovičová, riaditeľka školy

• iBobor

• V pondelok 6.11. 2017 cez 4. vyučovaciu hodinu súťažia Juniori - žiaci prvého a druhého ročníka podľa priloženého zoznamu.

V utorok 7.11. 2017 cez 3. vyučovaciu hodinu súťažia Seniori - všetci študenti, ktorí navštevujú seminár z programovanie.

Súťaž prebieha v učebni č. 33, dozor vykonáva p. Stanková.

Ziaci_registrovani_do_sutaze_iBobor_2017.docx

iBobor

• Konzultácie výchovno-vzdelávacích výsledkov na GIH

v pondelok 15. januára 2018 sa uskutoční na Gymnáziu Ivana Horvátha v Bratislave plánované stretnutie rodičov s vyučujúcimi vašich detí.

Od 17.30 h do 19.00 h budete môcť konzultovať priebežné výchovno vzdelávacie výsledky z jednotlivých predmetov.

Mgr. Marta Jankovičová

riaditeľka

• Imatrikulácie prvákov na GIH

• Vo štvrtok 16. novembra 2017 pripravili študenti III.B triedy Gymnázia Ivana Horvátha akadémiu ku Dňu študentstva spojenú s imatrikuláciami prvákov. Tentokrát sme od 10.00 h hosťovali v Stredisku kultúry Vajnorská 21. Do programu sa zapojili takmer všetky triedy a svoj program si veľmi pekne nacvičili. Výkony niektorých účinkujúcich boli až na profesionálnej úrovni. Atmosféru vhodne doplnila výzdoba, ktorú vytvorili samotní študenti pod vedením triednej profesorky.

Ďakujeme za príjemné strávenie predpoludnia.

• Triedne schôdzky ZRPŠ

• Vážení rodičia!

Pozývame Vás na triedne schôdzky ZRPŠ, ktoré sa uskutočnia

v pondelok 13. novembra 2017 o 17.30 h v kmeňových triedach.

Zasadnutie Rodičovskej rady Združenia rodičov pri GIH bude  o 16.30 hod v knižnici školy

za účasti zástupcov rodičov všetkých ročníkov.

Mgr. Marta Jankovičová

riaditeľka