• Stavbárska olympiáda

• Stavebná fakulta STU v Bratislave, po úspešnom prvom, vyhlasuje druhý ročník súťaže pre študentov stredných škôl s názvom Stavbárska olympiáda. Určená je pre všetkých stredoškolákov bez ohľadu na zriaďovateľa a špecializáciu školy.

www.stavbarskaolympiada.sk

Cieľom súťaže je zvýšiť nielen informovanosť, ale zároveň aj záujem o štúdium na vysokých školách technického zamerania, v našom prípade o stavebníctvo, architektúru, krajinárstvo, ekológiu, geodéziu, matematické modelovanie...

Súťaž bude prebiehať od 20. novembra 2017 do 21. decembra 2017, avšak vstúpiť do súťaže možno kedykoľvek, až do ukončenia posledného kola. Vyhlásenie víťazov bude 8. februára 2018 na Dni otvorených dverí SvF STU.

Stavbárska olympiáda bude mať tri kolá, ktoré sa uskutočnia cez internet, všetky sú vo forme jednoduchého testu s odkazom na zdroje, kde sa dajú nájsť správne odpovede. Hodnotiť budeme počet správnych odpovedí, pri rovnosti bodov na prvých miestach spustíme „rozstrelové“ kolo, v ktorom bude na odpovede obmedzený čas.

Víťazi budú odmenení zaujímavými cenami. Zároveň zverejníme aj rebríček najúspešnejších škôl, v ktorom poradie určí výsledný súčet bodov všetkých zúčastnených študentov danej školy.

Vstúpiť do súťaže je jednoduché. Stačí sa zaregistrovať, zadať meno a priezvisko, školu a heslo (garantujeme ochranu osobných údajov).

Veríme, že súťaž spropagujete aj na Vašej škole, či už zverejnením informácií o súťaži na Vašej webovej stránke, vyhlásením v školskom rozhlase, prípadne vyvesením plagátika na nástenke alebo inou formou.

prof. Stanislav Unčík, PhD., v. r.

dekan SvF STU v Bratislave

8 8

Víťazi Stavbárskej olympiády 2016 s dekanom SvF STU v Bratislave prof. Ing. Stanislavom Unčíkom, PhD.

• Číslo účtu ZRPŠ v školskom roku 2017/2018

príspevok ZRPŠ vo výške 50,- € môžete zaplatiť  na účet rodičovského združenia:

Obchodné meno: Rodičovské združenie pri GIH Bratislava

Ivana Horvátha 14

Číslo účtu : 34 1499  1151/0200

IBAN: SK06 0200 0000 0034 1499 1151

Variabilný symbol 2017, konštantný symbol 0308.

Do správy pre prijímateľa treba uviesť: meno, priezvisko žiaka a triedu.

Ďakujeme.