• Vianočný rozvrh

• Zajtra - 22.12.2016 bude platiť mimoriadny vianočný rozvrh. Platí:

0 - 1 hodina - učíme sa podľa rozvrhu,

2 - 4 - vianočné posedenie žiakov vo svojich triedach spolu s triednymi učiteľmi.

Ďalšie aktivity počas 2 až 4 hodiny: vianočný rozhlas, odovzdávanie rôznych cien v knižnici, Voňavá trieda - 3.A na 1. poschodí, učebňa č. 11.

Od rána a počas celého dňa budú tiež prebiehať v telocvični Majstrovstvá školy vo volejbale.

• Úsmev ako dar

• 15.12.2016 sa Horvátka zapojí do zbierky Úsmev ako dar, ktorej dlhoročným heslom je ...aby malo každé dieťa rodinu.

• Adventná Viedeň

• 8.12.2016 navštívia žiaci a učitelia Horvátky predvianočnú Viedeň. Čaká ich prehliadka historického centra, návšteva galérie Albertina a ochutnajú aj atmosféru známych vianočných trhov pred Radnicou. Pekné počasie!

• Mikulášska kvapka krvi

• Deň,7.12.2016, je venovaný Mikulášskej kvapke krvi. Ak máš 18 rokov, viac ako 50 kg a cítiš sa zdravý, pripoj sa k p.p. Novotnej a daruj najvzácnejšiu tekutinu v Nemocnici Ružinov od 8:30.

• Červené stužky

• 1.12.2016 - na Horvátke sa budú od rána -  7:30 rozdávať červené stužky. Červené stužky sú symbolom 1. decembra – Svetového dňa boja proti AIDS. AIDS je celosvetový problém, ktorý sa dotýka aj Slovenska a každého jedného z nás. Desiaty ročník celoslovenskej kampane Červené stužky, prebieha od 1. septembra 2015 a vyvrcholí 1. decembra 2016. Kampaň nie je spojená s finančnou verejnou zbierkou. Pripnutím si červenej stužky podporíte túto kampaň.